Movies
Ratings
21
DerangedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
BlindRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0