Titles you rated
핸썸Rated ★ 0.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Kisaragi StationRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 2.5- AnthropoceneRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
FollowedRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.5- Potato Sweet PotatoRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 1.5
TomboyRated ★ 3.5
The Island of CatsRated ★ 3.0
Love is Oh Yeah!Rated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.0