Series
Ratings
80
Godfather of Harlem Season 3Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Godfather of HarlemRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Godfather of HarlemRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0