Titles you rated
How Green Was My ValleyRated ★ 4.0
Black ChristmasRated ★ 3.5
SharknadoRated ★ 4.5
Wendy And LucyRated ★ 3.5
SpermageddonRated ★ 2.5
Fort ApacheRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Chopping MallRated ★ 3.5
Pather PanchaliRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
StagecoachRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Esper's LightRated ★ 3.0
Chang GyeongRated ★ 3.0- When the Trees Sway, the Heart StirsRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5