Movies
Ratings
17
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5