Movies
Ratings
137
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5