Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 4.0
Stranger EyesRated ★ 3.0
Winter LightRated ★ 3.5
AnimaleRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0- EunwooRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 4.5
(OO)Rated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5