Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5- The SummerRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0