Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
BeanRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 0.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0