Series
Ratings
22
Black MirrorRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0- Mother GamesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5