Titles you rated
Original SinRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 0.5
The PalaceRated ★ 5.0
W.E.Rated ★ 4.5
Babette's FeastRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
ArbitrageRated ★ 5.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5