Movies
Ratings
492
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5