Movies
Ratings
158
White ChicksRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5