Movies
Ratings
329
RED 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 1.0
Coach CarterRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0