Movies
Ratings
1044
Moana 2Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5