Series
Ratings
195
Duty After SchoolRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Barbarians Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0