Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 5.0
Down with LoveRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
My One and OnlyRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 5.0
Hope SpringsRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 0.5