Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
A Man of ReasonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0