Movies
Ratings
22
TwilightRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0