Movies
Ratings
233
Interstellar WarsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0