Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.5