Series
Ratings
213
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5