Movies
Ratings
888
ZootopiaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 1.5
Swing GirlsRated ★ 1.5
Ip Man 2Rated ★ 2.0