Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
I Remember YouRated ★ 2.0
HwajungRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0