Movies
Ratings
122
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.5