Movies
Ratings
33
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5