Movies
Ratings
128
ExhumaRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
NanaRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 5.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0