Series
Ratings
21
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Busujima Yuriko no Sekirara NikkiRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 3.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 5.0- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 3.5
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 5.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0