Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.0
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Love BuzzRated ★ 2.0
One Day OffRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 3.0
The Crown Season 5Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5