Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
Please Stand ByRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0