Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0- A Dog’s CourageRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0