Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0