Movies
Ratings
387
Poor ThingsRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
SPEC: HeavenRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
CorsageRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Night on EarthRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Nowhere SpecialRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Keizoku: Unsolved Mysteries - Beautiful DreamerRated ★ 4.0