Series
Ratings
19
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.0- Please Like MeRated ★ 3.5
Please Like MeRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 3.5
- Please Like MeRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0