Series
Ratings
141- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5