Titles you rated
Blades of BloodRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Spy GirlRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Miss Gold DiggerRated ★ 3.0