Movies
Ratings
467
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5