Movies
Ratings
47
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0