Movies
Ratings
302
WantedRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
American ReunionRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Shark TaleRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5