Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
SidewaysRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5