Series
Ratings
24- 퇴마록Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 3.0
QuizRated ★ 3.0
DevsRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- トリハダRated ★ 2.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0