Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5