Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
As OneRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
MasterRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0