Movies
Ratings
374
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
HopeRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5