Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 0.5
Monster HouseRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0