Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Pension MetsaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Hankei 5 MeterRated ★ 5.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 3.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0- I'm HomeRated ★ 2.5