Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.0
DetentionRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.0