Series
Ratings
18
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0