Movies
Ratings
173
SpotlightRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0