Titles you rated
Tokumei!Rated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0- 時効警察・復活スペシャルRated ★ 3.0
Problem PropertyRated ★ 2.0
Radiation HouseRated ★ 2.0- Izakaya BottakuriRated ★ 1.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0- Honto ni Atta Kowai Hanashi: Summer Special 2022Rated ★ 1.5
Konna Tokorode Uragairi MeshiRated ★ 4.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.5
Houkago KarteRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0